Кияни масово позбавляються старих квартир: кількість виставленої на продаж б/у нерухомості в серпні зросла на 2,8% порівняно з липнем і склала 19 тис. 738 квартир, встановивши таким чином новий рекорд.

"За підсумками серпня, порівняно з липнем, середня вартість вторинного житла в столиці в доларовому еквіваленті знизилася на 1,3% до 1369 доларів за квадратний метр. Порівняно з серпнем минулого року ціни на житлову нерухомість у Києві в доларах зменшилися на 14,2%, а з початку року – на 7,2%. У серпні зниження середніх цін на квартири торкнулося всіх районів Києва – від -2,4% у Солом'янському районі до -0,6% в Оболонському", - повідомив експерт з нерухомості Захар Федорак для видання ГолосUA .

За його словами, найдорожче житло в столиці в Печерському районі, де середня вартість квадратного метра становить 2208 доларів, найдорожчий масив в Києві – Липки із середньою ціною квадратного метра 2 тис. 701 долара. Незважаючи на те, що по районах столиці найдешевше житло пропонується у Деснянському районі (912 доларів за один квадратний метр), найдешевшим масивом у столиці за вартістю житла є Катеринівка у Святошинському районі – 851 долар за 1 кв. м.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київський транспорт знову змінить маршрути.