У Києві пропонують встановити пам'ятник одному з президентів США Рональду Рейгану. Відповідна петиція з'явилась на сайті Київської міської ради.

"Закликаємо Постійну комісію КМДА з питань встановлення пам'ятних знаків у місті Києві рекомендувати керівництву КМДА встановити в столиці України пам'ятник видатній особистості, одному з найуспішніших президентів США Рональду Рейгану", - зазначає автор петиції.

На думку автора ініціативи, Рональд Рейган був переконаним захисником незалежності України та інших країн, які постраждали від комуністичної системи.

Пам'ятник має бути встановлений на перехресті вулиць Липської та Інститутській, в "урядовому кварталі".

Читайте також: Кияни заборгували "Київенерго" мільярд

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дали трохи більше тижня: що треба зробити, щоб не залишитись без виплат Що "світить", якщо не стати на військовий облік Тарифи піднімуть з 1 січня: комунальники приготували новорічний "сюрприз" "Ходок наш Миколка": тарологиня визначила причину розлучення нардепа Тищенка та Барановської
Показати ще

Зазначимо, що Рональд У. Рейган був - після Дуайта Д. Ейзенхауера - другим президентом американської повоєнної історії, який правив два терміни. Він пішов з посади, маючи високий суспільний авторитет та по сей день залишився улюбленцем американців, який у свій час вивів країну з кризи та дав її поштовх на подальший розвиток.