Жителі столиці не зможуть користуватися послугами фунікулера. Причиною став щорічний ремонт. Він триватиме близько місяця.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Київпастранс". Він припинить роботу з 18 липня орієнтовно до 18 серпня.

"Згідно з правилами будови, змісту і огляду похилих рейко-канатних підйомників (фунікулерів), фахівці щорічно проводять регламентні і ремонтні та випробувальні роботи, результати яких беруть фахівці інспекції Держнагляду охорони праці України. При позитивних результатах випробувань надається дозвіл на експлуатацію фунікулера на наступний рік" , - розповіли в транспортному відомстві.

Працівники комунального підприємства в процесі проведення ремонтних робіт перевірять справність коліс, гальм, тягового приводу. Також фахівці протестують систему управління, зв'язку та сигналізацію.

Нагадаємо, в минулому році фунікулер після ремонту планували відкрити 21 серпня. Але відкриття перенесли через продовження ремонтно-відновлювальних робіт.

Популярні новини зараз
З 1 по 5 грудня: "Газмережі" терміново попередили споживачів З 1 грудня почнеться тотальна перевірка документів Грудневі надбавки: хто із пенсіонерів отримає приємний бонус до пенсії Відомий астролог побачив, хто стане наступним президентом України: "Ніхто не хотів"
Показати ще