Останнім часом у Києві набирають все більшої популярності міні-квартири з правом викупу за рахунок оренди, повідомляє ТСН.

Криза змушує будівельників зводити "мікроскопічні" квартири навіть на 9 кв. м. Українцям же таке житло по кишені – коштує воно від 10-12 тисяч доларів, тобто від 250 тис. грн.

Також інвестори придумали новий тип виплат – оренда з правом викупу житла. Тобто половина суми йде на оплату оренди, а інша половина – в рахунок викупу житла.

Кияни купують такі квартири у двічі частіше ніж великі, адже коштують вони менее та і комунальні послуги більш доступні.

Як раніше повідомляв портал "Знай", мешканці Києва часто стають жертвами квартирних афер, оскільки вірять в те, що за 13-15 тис. грн за м.кв. справді можна придбати житло.

Популярні новини зараз
Навіть "Резерв+" тепер не потрібен: кому з українців значно спростили життя Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще