На сайті КМДА з'явилася петиція, яка вимагає заборонити ввезення львівського сміття на київський завод "Енергія".

"Не враховані інтереси жителів Лівобережної частини Києва. Влітку смердючий "вихлоп" заводу "Енергія" і без чужого сміття просто вбиває, нічим дихати. Також економічно невигідно везти це сміття за 850 км від Львова до Києва ", - пише автор звернення у відповідній петиції на сайті Київської міської ради.

На думку автора ініціативи, економічно зваженим рішенням буде спалювання сміття в містах Львівської області.

Автор зазначив, що в Києві також "не все добре" зі сміттям.

Читайте також: Столичні поліцейські затримали банду автошахраїв

Популярні новини зараз
Поки українці гинуть від наслідків теракту рф, Червоний Хрест допомагає росіянам: "Організація-нікчема" Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Нагадаємо, що київська влада вирішила допомогти Львову позбутися частини сміття. Про це йдеться в повідомленні КМДА.

"Розуміючи, в якій складній ситуації опинився Львів і його мешканці, ми готові допомогти львів'янам. Оскільки в літню пору потужності сміттєспалювального заводу "Енергія" в Києві недозавантажені, ми можемо прийняти частину сміття на спалення. А також - направляти на сортувальні лінії. Сподіваюся, що проблема зі сміттям у Львові найближчим часом буде вирішена ", - повідомив глава Києва Віталій Кличко.