У столиці біля жилого будинку невідомі важко поранили вистрілом з невстановленої зброї 31-річного чоловіка.

Про це повідомляє портал "Знай.ua" з посиланням на "Обозреватель".

Випадок стався в ніч на неділю, 18 вересня, на вулиці Тулузи, 7 в Святошинському районі Києва.

Читайте також: По дітях у Тернополі стріляв помічник "Свободи"

Медики швидкої допомоги, які прибули за викликом на місце події, діагностували у потерпілого множинні поранення тіла, травматичний шок, після чого доставили його в клінічну лікарню швидкої медичної допомоги.

Популярні новини зараз
Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії Гороскоп на сьогодні 17 вересня: пропозиція близнюків, ідеї левів та фінанси скорпіонів Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню
Показати ще

Наразі всі обставини події встановлять правоохоронні органи. За попередньою версією поліції на чоловіка було скоєно розбійний напад.

Нагадаємо, раніше політолог Павло Нусс назвав особу людини, що обстріляла дитячий майданчик у Тернополі. Ним виявився один із помічників нардепа від ВО "Свобода" Руслана Зелика - Олег Сверида.