Депутати Київради заборонять розміщувати в столиці пересувні цирки-шапіто. Причиною такої ініціативи стали численні звернення зоозахисників.

Депутати вже підготували відповідний проект рішення. У ньому зазначено, що Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища не буде узгоджувати розміщення таких цирків в місті. Якщо ж їх власники будуть самовільно встановлювати цирки, то конструкцію демонтують в найкоротші терміни.

Активісти наголошують, що умови утримання диких і домашніх тварин в них жахливі. Вони страждають від стресу, відчувають біль та страждання. Крім того, тварин містять в металевих клітках без створення необхідних умов.

Частина міст України вже заборонила діяльність пересувних цирків-шапіто. Наприклад, Дніпро і Львів.

Проблема з пересувними цирками турбує і світову громадськість. Нещодавно їх заборонили в одній з автономій в Іспанії. Такі цирки вже визнали поза законом в ряд країн Європи та Південній Америці.

Популярні новини зараз
Українці втратять останні гроші через генератори: чому їх не можна включати надовго Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

Нагадаємо, в Німеччині слониха втекла з цирку і травмувала чоловіка.