Депутати Київради заборонять розміщувати в столиці пересувні цирки-шапіто. Причиною такої ініціативи стали численні звернення зоозахисників.

Депутати вже підготували відповідний проект рішення. У ньому зазначено, що Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища не буде узгоджувати розміщення таких цирків в місті. Якщо ж їх власники будуть самовільно встановлювати цирки, то конструкцію демонтують в найкоротші терміни.

Активісти наголошують, що умови утримання диких і домашніх тварин в них жахливі. Вони страждають від стресу, відчувають біль та страждання. Крім того, тварин містять в металевих клітках без створення необхідних умов.

Частина міст України вже заборонила діяльність пересувних цирків-шапіто. Наприклад, Дніпро і Львів.

Проблема з пересувними цирками турбує і світову громадськість. Нещодавно їх заборонили в одній з автономій в Іспанії. Такі цирки вже визнали поза законом в ряд країн Європи та Південній Америці.

Популярні новини зараз
Заради бабусі путіна інших покійників зрівняли з землею: росіяни не оцінили замашки вождя Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія" Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Нагадаємо, в Німеччині слониха втекла з цирку і травмувала чоловіка.