У Києві почали демонтувати рекламний мегаборд. Він розташований перед в'їздом на міст Патона. Це останній рекламний борд таких величезних розмірів.

Про це повідомили в комунальному підприємстві "Київреклама" в Facebook. Він закривав собою частину панорами правого берега Київ - Печерські пагорби.

"Отже, сьогодні почався демонтаж незаконного мегаборду біля мосту Патона - останнього з трьох гігантів даного формату, які були розміщені в Києві. Насолоджуйтесь видами нашого чудового міста!" - розповіли в комунальному відомстві.

Площа рекламного борда становить 900 кв.м. Через нього мешканці Русанівки не могли побачити неймовірно красиві Печерські пагорби. Всього в Києві розташовані три таких мегаборди. Ними володіє одна компанія.

Нагадаємо, 16 червня почали демонтаж рекламного білборда в Оболонському районі. Він знаходився поруч з Московським мостом, а площа його досягала 900 кв. м. Білборд зрізали по частинах, через те що він має складну конструкцію і велику вагу. На демонтаж у працівників пішло майже сім днів.

Популярні новини зараз
Підкорює джунглі та розкішні яхти: син мера Коломиї Олег Станіславський пішов стопами Тищенка та втік на Балі Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Легенда "Танці зі зірками" Влад Яма звернувся до росіян словами великих: "Говорю не про окремі вибухи"
Показати ще