У Києві почали демонтувати рекламний мегаборд. Він розташований перед в'їздом на міст Патона. Це останній рекламний борд таких величезних розмірів.

Про це повідомили в комунальному підприємстві "Київреклама" в Facebook. Він закривав собою частину панорами правого берега Київ - Печерські пагорби.

"Отже, сьогодні почався демонтаж незаконного мегаборду біля мосту Патона - останнього з трьох гігантів даного формату, які були розміщені в Києві. Насолоджуйтесь видами нашого чудового міста!" - розповіли в комунальному відомстві.

Площа рекламного борда становить 900 кв.м. Через нього мешканці Русанівки не могли побачити неймовірно красиві Печерські пагорби. Всього в Києві розташовані три таких мегаборди. Ними володіє одна компанія.

Нагадаємо, 16 червня почали демонтаж рекламного білборда в Оболонському районі. Він знаходився поруч з Московським мостом, а площа його досягала 900 кв. м. Білборд зрізали по частинах, через те що він має складну конструкцію і велику вагу. На демонтаж у працівників пішло майже сім днів.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще