Замголови КМДА Олексій Резніков розповів, що найближчим часом Київ почнуть позбавляти від надокучливої реклами у рамках реформування рекламного простору. Перш за все, у місті зменшиться кількість сіті-лайтів та білбордів і приберуть ті конструкції, які заважають безпеці пішоходів.

"Зараз обговорюється проект нової концепції рекламного простору. Вона буде включати уточнення дозволених і заборонених форматів конструкцій та їх розмірів, схеми розміщення реклами на території міста, а також буде приділено увагу безпеці пішоходів — рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху.", - повідомив Резніков.

За словами Резнікова, відстань між сіті-лайтами та білбордами потрібно зробити більшою, а на фасадах у світлий час доби рекламу взагалі заборонять демонструвати.

"Відстань між сіті-лайтами буде не менше, ніж 40 м, а між білбордами — 150 м. Це тягне за собою скорочення кількості цих видів конструкцій. Увагу приділять і медиафасадам — така реклама не повинна засліплювати людей і не повинна працювати вночі (з 22:00 до 7:00). Такий вид носія, як тролл (рекламна розтяжка), взагалі буде заборонено.", - повідомив Резніков під час інтерв'ю для видання dsnews.ua.

Читати також: Біля станції метро "Лівобережна" з'явилася велопарковка

Популярні новини зараз
Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену "Це п*здец": Наталці Денисенко під час операції видалили не те, що треба У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Резніков зазначив, що майбутня реформа реклами не викликала особливого опору операторів, які добровільно погодились прибрати надмірну кількість рекламних носіїв.

"Я вірю, і конструктивний діалог з операторами про це свідчить, що до кінця року буде скорочено кількість законних рекламних конструкцій на третину. Мова йде про саморегуляції ринку — оператори погодилися добровільно зменшити кількість реклами. Що стосується незаконної реклами, то це само собою зрозуміло.", - наголосив Резніков.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що киянам заборонять стіклити балкони і змусять прибрати добудови на першому поверсі.