Добровольчі рух ОУН обіцяє знести пам'ятник червоному командирові Миколі Щорсу в Києві 30 червня. Про це повідомляє "Діалог" з посиланням на прес-службу ОУН.

"Друзі, 30 червня 2016 р день народження генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Добровольчий рух ОУН відзначить цей день прямим націозащітним дією. Ми демонтуємо пам'ятник більшовикові Миколі Щорсу", - повідомляє прес-служба.

Причиною такого ставлення до історичної пам'ятки в ОУН називають біографію Миколи Щорса, і його боротьбу проти Української народної республіки. Активісти вважають, що їхні дії будуть відповідати закону про декомунізацію.

При цьому, націоналісти відзначають, що завданням з демонтажу пам'ятника повинна була потурбуватися місцева київська влада і мер Віталій Кличко. Але так як влада не поспішає це робити, то активісти вирішили знести пам'ятник самостійно.

Нагадаємо, що пам'ятник Миколі Щорсу повинні були демонтувати восени. Після чого він став би експонатом Музею тоталітарної культури. Але так як пам'ятник перебуває в списку важливих культурних об'єктів, процедура демонтажу затягнулася.

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще