Добровольчі рух ОУН обіцяє знести пам'ятник червоному командирові Миколі Щорсу в Києві 30 червня. Про це повідомляє "Діалог" з посиланням на прес-службу ОУН.

"Друзі, 30 червня 2016 р день народження генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Добровольчий рух ОУН відзначить цей день прямим націозащітним дією. Ми демонтуємо пам'ятник більшовикові Миколі Щорсу", - повідомляє прес-служба.

Причиною такого ставлення до історичної пам'ятки в ОУН називають біографію Миколи Щорса, і його боротьбу проти Української народної республіки. Активісти вважають, що їхні дії будуть відповідати закону про декомунізацію.

При цьому, націоналісти відзначають, що завданням з демонтажу пам'ятника повинна була потурбуватися місцева київська влада і мер Віталій Кличко. Але так як влада не поспішає це робити, то активісти вирішили знести пам'ятник самостійно.

Нагадаємо, що пам'ятник Миколі Щорсу повинні були демонтувати восени. Після чого він став би експонатом Музею тоталітарної культури. Але так як пам'ятник перебуває в списку важливих культурних об'єктів, процедура демонтажу затягнулася.

Популярні новини зараз
ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Не всі українці отримають червневі пенсії: кого ПФУ залишить без виплат На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток
Показати ще