Компанія MacPaw із Києва, яка займається розробкою додатків, стала послом української столиці у популярному дизайнерському путівнику On the Grid.

Про це повідомляє "УНН".

Виконавчий директор MacPaw Олександр Косован зазначив, що компанія пишається, що буде розповідати про улюблене місто всьому світу.

Гід On the grid, за його словами, це не лише унікальна презентація Києва очима дизайнерів. Також це потужний інструмент соціальної співпраці з креативними людьми, які мешкають по всьому світу.

"Я вважаю, що участь у проекті буде цікавим досвідом для компанії, так як в цьому проекті, як і в бізнесі, важливі якість, увага до деталей і захоплюючий storytelling", - наголосив Косован.

Популярні новини зараз

Попередження Путіну? Горезвісний Кримський міст остаточно "прогнувся", не встигли навіть пустити поїзди

Слідом за Началовою і Фріске пішла з життя ще одна зірка "Останнього героя": хвороба мучила довгі роки

Доньку Кузьми Скрябіна показали в мережі: як виглядає єдина спадкоємиця легендарного співака

Головне за ніч: пропозиція Зеленського заробітчанам, "полювання" на призовників, підвищення пенсій та перенесення Різдва

Показати ще

Нагадаємо, інсайдерський гід On the Grid створили навесні цього року. Його творцями виступили представники бруклінського дизайн-агентства Hyperakt після того, як їх офіс переїхав в новий район. Це й підштовхнуло їх до того, щоб почати публікувати кращі знахідки і місця околиць.

Читайте також: Під Кабміном мітингували "за музику" (фото)

Саме це й стало причиною того, що імпровізований гід дуже швидко набрав популярність.

Незабаром до ініціативи дизайн-агенства почали приєднуватись й інші міста. Зокрема, на карті є Нью-Йорк, Лондон, Лос-Анджелес, Гонконг, Париж, Барселона, Стокгольм і багато інших. Путівник курується однією компанією. Інші підключаються лише, щоб зробити гід по окремим районам. Унікальність проекту в тому, що його наповнюють креативні професіонали. Вони розповідають всім охочим про цікаві місця у містах. А доповнюють це своїми історіями і фотографіями.