Комунальна корпорація "Київавтодор" наголосила, що вони не мають жодного відношення до нанесення некоректної дорожньої розмітки, інформація про яку шириться соціальних мережах та ЗМІ.

Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook.

Як додали у компанії, КП "ШЕУ Оболонського району" в ніч з 6 на 7 жовтня на проспекті Оболонському виявили, що невідомі особи нанесли дорожню розмітку.

"Для з'ясування всіх обставин і виконавця робіт дорожники звернулись до Національної поліції України із відповідною заявою", - додали у "Київавтодорі".

У компанії також зазначили, що шкодують про те, що знаходяться різноманітні організації, котрі вважають за можливе на власний розсуд розривати проїжджу частину чи тротуар, встановлювати на об'єктах транспортної інфраструктури рекламні носії або, як в останньому випадку, наносити незрозумілу дорожню розмітку.

Популярні новини зараз
Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Комунальна корпорація «Київавтодор» інформує! В соціальних мережах та засобах масової інформації поширюється фото з...

Posted by Комунальна корпорація "Київавтодор" on Monday, 10 October 2016

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", київські смуги громадського транспорту працюють лише у супроводі поліцейського кортежу.