Киянам перерахують платіжки за теплопостачання через виявлені порушення у нарахуваннях, які проводила компанія "Київенерго".

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба мерії. Він розповів, що від киян надійшла 301 скарга на некоректні нарахування за теплопостачання. Тому перед "Київенерго" поставили питання про перерахунок для майже 50 тисяч родин.

"Ми виявили неправомірні нарахування в будинках із лічильниками: показники лічильників або не знімались, або несвоєчасно були зняті. Виявлено нетипові проблеми, такі як некоректна робота лічильника, помилки при виготовленні проектної документації на встановлення будинкового лічильника. Наші інспектори зафіксували неполадки в роботі лічильників та інших елементів теплопунктів, наприклад, непрацездатні регулятори перепаду тиску, що в свою чергу призводить до перевитрат теплоносія", – розповів заступник мера.

Часто помилки у нарахуванні, за його словами, виникали в зв'язку з тим, що заявлена опалювальна площа була меншою за фактичну. Такі неточності пов'язані з добудовами, перебудовами і нелегальним збільшенням опалювальної площі приміщення. Пантелеєв додав, що самі кияни, які мають лічильники, не подають вчасно показники споживання. В підсумку спожите ними тепло нараховувалося іншим мешканцям будинку.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, кияни зможуть розрахуватися за комунальні послуги за допомогою соціальних мереж. Відповідну функцію запустив Facebook.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

Тіна Кароль відповіла Дану Балану взаємністю: "Шукали дуже довго"

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще