Директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак запевняє, що для Києва і великих міст реально знайти спосіб полегшити своїм мешканцям тягар підвищених тарифів, а от запровадженням мораторіїв на тарифи лише руйнують комунальне господарство.

"Крики про те, що "не дозволимо", "люди не зможуть платити"… Можу сказати одну невеличку деталь: однією з інформдиверсій гітлерівської агентури у Великобританії був заклик не платити комунальні платежі. Цим добивалися розвалу комунального господарства", - повідомив Ганущак для Радіо Свобода.

Читати також: Чорновіл висміяв Савченко за брехливу біографію

На його думку, такі заклики неправильні, оскільки "потрібно закликати роботодавців платити чисту заробітну плату, тоді й пенсіонери заплатять комунальні платежі".

Нагадаємо, депутати Київської міської ради на пленарному засіданні затвердили мораторій на введення в дію з 1 липня підвищених тарифів на житлово-комунальні послуги.

Популярні новини зараз
В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще