В київській міліції розгорівся серйозний скандал. В інтернет виклали відео, де черговий міліціонер Святошинського райвідділку нагрубив потерпілим, батька яких насмерть збила машина.

"Збило авто 23 лютого десь о 17.30 на смерть батька моєї подружки. В цей день приїхали в райвідділ Святошинський, попросили інформацію про скоєне ДТП, а нас послали. Ми визивали 102 в райвідділ, чекали 2-і години, хотіли написати заяву, а нам не дали, - пише Віталій Тайс. - Ви б бачили, як себе вів черговий. Сказав, що рідна дочка з паспортом не являється рідною, поки не буде проведена експертиза. Попросили представитися. Капець, що було потім!"

Чоловік додає, що оператори "102" попросили їх не турбувати, а в "гарячій лінії" прокуратури ніхто не взяв слухавку.

На відео міліціонер відмовляється представитися та надати зразок заяви, який просить жінка. "Не дам! Навіть доньці!", - каже він.

За фактом інциденту міліція Києва розпочала розслідування.

Популярні новини зараз

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

"У мережі Інтернет з'явилася відеоінформація щодо інциденту, який стався між громадянами та співробітником чергової частини Святошинського райуправління міліції Києва. По даному факту проводитиметься перевірка. Про результати перевірки проінформуємо громадськість", - кажуть в прес-службі столичної міліції.