Проект Kyiv metropolitan music spots дозволить музикантам офіційно платити в бюджет за оренду спеціально передбаченого для цього місця.

Про це пише Хмарочос.

Основною ідеєю цього проекту є створення умов для органічної взаємодії пасажирів метрополітену і музикантів. В основі закладено можливість саме пасажирам обирати, кого слухати. Для гри на музичних інструментах відводитимуться спеціальні місця, які відповідатимуть усім санітарним і протипожежним нормам безпеки, а також не будуть заважати потоку пасажирів.

На сайті Київського метрополітену користувач зможе вибрати точку для гри, ввести свої контактні дані, прийняти участь в аукціоні щодо оренди та оплатити орендну плату онлайн.

Таким чином, ринкові умови забезпечують якість музики, максимальні надходження до бюджету та відсутність корупційних ризиків завдяки офіційній сплаті онлайн.

Популярні новини зараз
Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", у київському метро стане зручніше читати.