Київські біотехнологи відновили бійцю АТО пошматовану руку

поділитись
Біотехнологи київської клініки відновили українському бійцю рухливість пальців та скаліченої вибухом кисті, а також підлікували ногу.

Біотехнологи київської клініки відновили українському бійцю рухливість пальців та скаліченої вибухом кисті, а також підлікували ногу. Про це написали волонтери People's Project на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі, у нас із вами – свято. Це, без перебільшення, сенсація. Завдяки вам і біотехнологам руки-ноги солдата тепер цілі", написали волонтери.

Ще влітку 2015-го бійця Сергія покалічило близьким вибухом ворожого снаряда. Уламки тяжко пошматували тіло: кисть руки ледь не відірвало, до того ж тяжко пошкодило ногу. На певному етапі лікування його перевели до Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова. Попри всю майстерність тамтешніх лікарів, складний багатоуламковий перелом кісток передпліччя почав зростатись неправильно. Кисть Олександра стала практично нерухомою.

Медики звернулись по допомогу до проекту "Біотех-реабілітація поранених". Провідний фахівець столичної клініки Володимир Оксимець долучився до лікування Сергія.

"Завдяки пожертвам народу ми зібрали необхідні кошти і оплатили лікування. Спільні зусилля лікарів дали свій результат. Сьогодні рухливість пальців та кисті Сергія практично відновилася. Крім того, "полагодили" і ногу", написали волонтери. Вони також додали, що, на жаль, не всі важкопоранені бійці та їхні рідні знають про проект "Біотех-реабілітація".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
АТО в Донбасі, біотехнології, боєць АТО, війна в Україні, поранені, реабілітація
Вибір редакції, Попкорн
17.03.2018
До понеділка 19 березня обмежений в'їзд вантажівок у столицю
0
0
20:43 17.03.2018
У дипломатичному відомстві уточнили інформацію про постраждалих в Грузії українців.
0
0
19:32 17.03.2018
Укртрансгаз переходить на нові стандарти
0
0
19:09 17.03.2018
На Чайкинському кільці менти влаштували імпровізований блокпост
0
0
19:00 17.03.2018