Ціни на столичні офіси впали в ціні в середньому на 10-12% за минулий рік. Київські бізнесмени заради економії все частіше обирають офіси з меншою площею подалі від центру.

Про це повідомляє "24 канал". Один квадратний метр в А класі тепер коштує 20-25 доларів, В класу — 13-15 доларів. Клас С та D можна придбати за 8 та 12 доларів відповідно. Попит на елітні приміщення класу А та В класу мінімальний навіть при збільшення бізнес-активності в місті. Популярні бізнес-центри напівпорожні. Підприємці орендують для своєї діяльності звичайні квартири.

Підвищення комунальних тарифів вплинуло на міграцію бізнесменів. Орендодавці закладають їх вартість до ціни квадратного метра.

"Якщо раніше у невеликому офісі за комуналку потрібно було віддати декілька сотень гривень, то зараз за офіс площею 80 квадратних метрів треба заплатити мінімум 4 тисячі гривень, лише за комунальні послуги", — розповів фахівець ринку нерухомості Сергій Степенко.

Починає меншати й обсяг нових пропозицій. За перші три місяці цього року відкрили лише один об'єкт нерухомості. До кінця 2016 року планують здати в експлуатацію майже 35 тисяч квадратних метрів офісної нерухомості. Цей показник на 15% нижче за минулий рік.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще