У найближчі дні в столиці комунальники знову обмежать рух автотранспорту.

Про це повідомили на сторінці спільноти "Киев Автомобильный" в Telegram.

"З дня на день дорожники починають роботи з реконструкції транспортного вузла на перетині проспекту Перемоги з вулицею Данила Щербаківського (міст Нивки)", - написав автор публікації.

Водіїв попросили, по можливості, обирати інші маршрути.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", на Одеському шляхопроводі дорожники ремонтували проїжджу частину. Відомо, що цього разу співробітники комунальних служб працювали з поліпшеним матеріалом - щебенево-мастичним асфальтобетоном.

Популярні новини зараз
Війна в Україні закінчиться поетапно: екстрасенс зробив несподіване передбачення Українці можуть залишитись без води та каналізації: у зоні ризику всі великі міста Черги на АЗС і порожні баки: водіїв готують до дефіциту пального - які причини Боржників "обчистять" автоматично і без попередження – податкова списує не питаючи
Показати ще