У місті Васильків, що на Київщині, патрульна поліція виявила факт незаконного посіву та вирощування нарковмісних рослин. Такою інформацією поділилися на сайті ГУ НП в місті Київ.

32-річний житель міста на території приватної присадибної ділянки вирощував 200 стебел рослин снодійного маку та 100 кущів конопель. Наркотичні рослини правоохоронці вилучили і відправили на експертизу.

Відкрито кримінальну справу. Слідство ведеться.

Читайте також: Голуб краде печиво з київського супермаркету

Нагадуємо, сьогодні столична поліція затримала грабіжника після того, як тільки він пограбував жінку. Інцидент стався на вулиці Митрополита Липківського Солом'янського району.

Популярні новини зараз
Школи підуть на дистанційку: кого торкнуться зміни Мобілізація набрала обертів: чи знижуватимуть призовний вік Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду “Все контролює мама”: українців обурила нова система оцінювання школярів
Показати ще

Чоловік намагався зірвати прикрасу, але зміг це зробити тільки з другої спроби. Після цього злочинець намагався втекти з місця інциденту.