У столичній лікарні волонтери виявили покинуте напризволяще немовля. У медзаклад дівчинка потрапила з дитячого будинку. У неї велика кількість кривавих ран на тілі. Медики не приділяють їй належної уваги та жаліються на недостатню кількість персоналу.

Про це повідомляє "5 канал". Волонтери виявили однорічну дитину з кривавими ранами та майже сантиметровими нігтями. Медики приходять до немовляти лише коли роблять маніпуляції, а решту часу її тримають зачиненою на ключ у палаті

Дитина не може самостійно стояти, сидіти та навіть ковтати. Дівчинку звати Світлана й вона народилась недоношеною і з багатьма вадами розвитку. Батьки відмовились від неї. Усе своє життя вона перебуває у лікарнях. Лікарі виявили у неї гідроцефалію після народження, коли у черепі надмірно накопичується рідина.

Вперше дитину госпіталізували восени минулого року до дитячої лікарні №2 у жахливому стані. У неї поламався шунт і через надмірну кількість рідини у голові у неї деформувався череп. У середині червня її знову госпіталізували до цієї ж лікарні.

"Вся шия була кривава з сукровицею. Вже покрита кіркою. Інтимні місця дитини теж були червоні, запалені. Зі вздутим синього кольору животом. Зверху шкіра була рожева, а всередині вона була синього кольору. Мені надали рецепт на антибіотики, що потрібні дитині. Її стан став покращуватися", - розповіла волонтер Олександра Телятникова.

Популярні новини зараз
Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Заступник головного лікаря нарікає, що лікарні бракує півтори сотні медичних сестер. У відділенні разом зі Світланою перебуває ще сорок діток, а на зміні працює лише медсестра і санітарка.

У палаті її закривають на ключ від допитливих мам, чиї діти лежать у відділенні. Заступник начальника управління з організації медичної допомоги Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Олена Шевченко приїжджала до лікарні з перевіркою й пообіцяла провести внутрішнє розслідування.