Киянам-учасникам АТО виділятимуть додаткові кошти на складне протезування.

Таке рішення депутати прийняли на пленарному засіданні міськради, повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Відповідні зміни внесуть до рішення Київради від 9 жовтня 2014 року "Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей".

Кошти виділятимуться на придбання лікарських засобів та медичних виробів при лікуванні в стаціонарних умовах, ендопротезуванні, слухопротезуванні, протезуванні ока.

Розмір фіндопомоги визначатиметься комісією в кожному конкретному випадку та не може перевищувати 900 розмірів встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Популярні новини зараз
Міг стати бестселером: як виглядав конкурент "ГАЗелі" від ЗАЗу, який так і не виїхав на дороги Роздають повістки прямо у маршрутці: адвокат пояснив, що робити у такому випадку Українцям з "розумними" лічильниками приписують зайві куби: у "Нафтогазі" розповіли, що робити Чоловік путінстки Анастасії Волочкової повісився у московському СІЗО: "Пішов до туалету..."
Показати ще

Таке рішення сприятиме якісному та своєчасному наданню допомоги киянам - учасникам АТО, які потребують лікування, але не мають відповідних коштів. Його підтримали 94 депутати.

"Ці люди втратили своє здоров'я, захищаючи Батьківщину. Ми хочемо полегшити цим людям життя, і кардинально змінити принцип надання грошової компенсації за лікування", — наголосила депутат Київради Алла Шлапак.

Щоб отримати кошти на стаціонарне лікування необхідно подати заява, до якої додаються: копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, копія документів про участь в антитерористичній операції, та довідка закладу охорони здоров'я про необхідність стаціонарного лікування із зазначенням суми витрат на лікування.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", чиновник збагатився на психічному здоров'ї воїнів АТО.