Київським атошникам профінансують протезування

поділитись
Відповідне рішення підтримали 94 депутати Київради

Киянам-учасникам АТО виділятимуть додаткові кошти на складне протезування.

Таке рішення депутати прийняли на пленарному засіданні міськради, повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Відповідні зміни внесуть до рішення Київради від 9 жовтня 2014 року "Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей".

Кошти виділятимуться на придбання лікарських засобів та медичних виробів при лікуванні в стаціонарних умовах, ендопротезуванні, слухопротезуванні, протезуванні ока.

Розмір фіндопомоги визначатиметься комісією в кожному конкретному випадку та не може перевищувати 900 розмірів встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Таке рішення сприятиме якісному та своєчасному наданню допомоги киянам - учасникам АТО, які потребують лікування, але не мають відповідних коштів. Його підтримали 94 депутати.

"Ці люди втратили своє здоров'я, захищаючи Батьківщину. Ми хочемо полегшити цим людям життя, і кардинально змінити принцип надання грошової компенсації за лікування", — наголосила депутат Київради Алла Шлапак.

Щоб отримати кошти на стаціонарне лікування необхідно подати заява, до якої додаються: копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, копія документів про участь в антитерористичній операції, та довідка закладу охорони здоров'я про необхідність стаціонарного лікування із зазначенням суми витрат на лікування.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", чиновник збагатився на психічному здоров'ї воїнів АТО.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
АТО, допомога, Київрада, кошти
Щодня тут триває запекла боротьба за виживання. В прямому і переносному сенсі
0
0
17:50 26.04.2018
Відомо, хто залишиться без води
0
0
16:52 26.04.2018
Весь цей час комунальники збираються проводити ремонт
0
0
16:28 26.04.2018
Шокуючий випадок стався у одному із спальних районів столиці
0
0
13:27 26.04.2018