У скандальній надбудові над Будинком профспілок зараз ведеться будівництво житлових апартаментів площею 420 кв. м, а також готелю, на який ніхто не давав дозволу.

"Кафе на першому поверсі, проти якого протестували люди, - це ще квіточки. На дев'ятому поверсі у забудовника своя квартира на 420 квадратів. Там справжній палац з чотирма спальнями, вітальнею і двома санвузлами, де плитка під 1000 грн за квадрат. На десятому поверсі будують готель, а на останньому - одинадцятому - ресторан. Дівчата з профспілок дуже були обурені цим будівництвом, але керівництво тоді відкрито нічого не опротестовувало. Мабуть, хотіли без скандалу розійтися з генпідрядником", - розповіло "Вестям" джерело.

Зараз скандальний будинок закритий для сторонніх, а профспілки, як сказав нам охоронець, давно звідти з'їхали. На дверях висить табличка, яка повідомляє, що "Кредитне товариство "Профспілкова скарбниця" переїхало на вул. Богдана Хмельницького. А під вивіскою "Київська міськрада профспілок" працює обмінний пункт. З верхнього поверху сусіднього будинку видно, що, незважаючи на всі рішення про знесення надбудови, там як і раніше кипить робота.

Читайте також: Київський забудовник отримав російську нагороду

Нагадаємо, що за часів Майдану 19 лютого 2014 року в Будинку профсоюзів заживо спалили людей, точна кількість загиблих досі не відома.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще