У Києві працівники "Дитячого світу" провернули недитячу схему та привласнили близько 20 мільйонів гривень.

"Учасники фінансової махінації перевели на рахунок підставних осіб 20 мільйонів гривень", - повідомляє сайт "Новое время".

"Дитячий світ" розірвав угоду про співпрацю з Євробанком, оскільки працівники знали про його швидке банкрутство.

"Після цього учасники схеми перевели гроші на фіктивні рахунки фізичних осіб для отримання компенсацій Фонду гарантування вкладів", - сказано у повідомлені прокуратури.

За фактом розпочато кримінальне провадження відповідно до статті 190 КУ.

Популярні новини зараз
ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам Батьки школярів виступили проти нової реформи освіти: що вимагають Штормитиме щотижня: Україну в листопаді накриє серія магнітних бур – дати Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки
Показати ще

Працівники поліції під час обшуку магазину виявили 700 тисяч доларів готівкою.

Наразі вирішується доля вилучених коштів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у київських спортшколах виявили махінацій на мільйон гривень.