Сьогодні, 22 серпня, поліція затримала підозрюваного в пограбуванні 19-річного киянина. Грабіжник намагався сховатися від поліцейських у кіоску з продажу лотерейних квитків.

Про це написала прес-служба Патрульної поліції.

Співробітники компетентних органів близько 5 години ранку отримали повідомлення про те, що хлопця побив і пограбував знайомий. Нападник відібрав у нього мобільний телефон.

Постраждалого госпіталізувала карета швидкої допомоги з підозрою на перелом носа та гематомами.

Невдовзі правоохоронці затримали 23-річного підозрюваного. Як виявилося, чоловік знаходиться в розшуку за квартирні крадіжки.

Популярні новини зараз
Вже у лютому виплати пенсіонерам стануть більшими - додадуть 1038 грн Опалювальний сезон вже закінчено: кияни залишаться без тепла до кінця зими Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Слідство ведеться.

Читайте також: "Герої паркування" окупували столичну набережну (ФОТО)

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", київська поліція влаштувала погоню за водієм Daewoo Lanos.