Попри численні акції протесту київських підприємців, які продовжують судяться із комунальним підприємством "Київський метрополітен" за можливість збереження їхніх яток та ларьків поблизу станцій метро і всередині нього, керівництво підприємства в особі Віктора Брагинського анонсувало масову зачистку так званих МАФів.

Конфлікт між Київським метрополітеном та дрібними підприємцями триває вже багато років поспіль. Періодично під час планових очисток незаконних МАФів, підприємці виходять на акції протесту із перекриттям столичних доріг. Представники малого бізнесу стверджують, що мають документи на МАФи і проводять свою торгівлю законно. Важливим аргументом на їхню користь є ще й те, що вони створюють нові робочі місця для киян.

Читати також: В Києві будинки залишились без води через аварію

Втім, згідно із нормами безпеки забороняється розташування чи торгівля на станціях метро, а також поблизу них, оскільки такі дії можуть загрожувати життю та безпеці киян у випадках надзвичайних ситуацій.

Як правило, торгуючи крамом у метро, підприємці звужують проходи, якими ходять відвідувачі метрополітену, і у випадках пожеж чи землетрусів, або інших небезпечних ситуаціях, саме через вузькі проходи смертність зростає багатократно.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Даша Астаф'єва закликала росіян не розслабляти "булочки" після вибухів у Криму: "Пігодогі, набирайте побільше води" Настя Каменських гуляє полями в Європі під гучні звинувачення в "зраді" України: "Люди все бачать"
Показати ще

Нагадаємо, вчора на станції метро "Дружби народів" сталася пожежа через загоряння МАФу, де ремонтували взуття. На щастя, обійшлося без жертв, пожежу швидко загасили.