Жителі вул. Волинської обговорюють жорстоке вбивство, яке сталося вчора у них в районі. Кажуть, що 50-річний киянин раптово повернувся додому і застав дружину в ліжку з коханцем.

"Він сам подзвонив на "102" та сказав, що вбив 47-річного коханця. А міліціонери побачили на ліжку тіло чоловіка з кривавою раною в області сердця. Медікі "швидкої допомоги", які прибули на місце події, лише констатували смерть потерпілого. Чоловік розповів, що прийшов додому, застав свою дружину з іншим чоловіком. Недовго думаючи, схопив кухонний ніж і двічі вдарив незнайомця", - уточнюють в Громадській варті Солом'янського району.

Додають, що чоловік пішов на кухню, помив ніж, зламав його і викинув у вікно. Ручка ножа і відламане лезо знайшли на газоні перед будинком.

В міліції озвучили іншу версію. Встановили, що спочатку чоловіки разом пиячили. "Згодом між ними виникла сварка. Господар наніс кухонним ножем 47-річному гостеві кілька ударів в область грудної клітини. Від отриманих травм останній помер на місті. Підозрюваний пояснив, що сварка сталася на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з мотивів ревнощів. Наразі 50-річного господаря квартири затримано. Справу порушили по статті "умисне вбивство", - кажуть в прес-службі столичної міліції.