Сьогодні, 19 травня, столичні активісти одягнули знаменитий пам'ятник "Кий, Щек, Хорив і Либідь". З усіх персонажів традиційний український одяг опинився лише на сестрі засновників Києва.

Організатори планували вдягнути всіх, проте чоловіки виявились надто "міцними", і потрібний розмір знайшовся лише на Либідь, - пише "Сегодня".

За словами ініціаторів інсталяції на Майдані Незалежності, дівчина виглядає дуже патріотично, а хлопцям буде цілком достатньо і нинішніх масивних обладунків.

Читайте також: Радикали у вишиванках блокують трибуну Ради

Акцію приурочили до Всесвітнього дня вишиванки, який українці традиційно святкують флешмобом: символічно вдягаються на роботу, у школу, дитячі садки. У соціальних мережах можна натрапити навіть на фотографії вбраних у вишиванку домашніх улюбленців.

Популярні новини зараз
Майже 6400 грн капне на картку: українцям з дітьми допоможуть копійкою В Україні знайшли мобілізаційну "оазу": виконують план з мінімумом скандалів В "Нафтогазі" відхрестилися від другої платіжки та пояснили чи потрібно платити Українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр
Показати ще

Нагадаємо, День вишиванки щоразу припадає на різні дати та святкується щороку, у третій четвер травня. Він не має політичного підтексту, лише символізує збереження українських традицій.