Сьогодні рух автотранспорту на вул.Старонаводницькій буде частково обмежено через ремонтні роботи.

"20 липня, з 09:00 до 19:00 у зв'язку із ремонтом асфальтобетонного покриття (фрезерування) вул.Старонаводницької на ділянці від вул.Лаврської до бульвару Дружби Народів буде частково обмежено рух автотранспорту в місці виконання робіт", - повідомляє "Київавтодор".

Водіїв просять із розумінням поставитись до тимчасових незручностей та, за можливості, обирати інші маршрути руху аби не створювати затори та не провокувати аварійні ситуації.

Читайте також: Київську автостоянку підірвали гранатою

Нагадаємо, що уночі в двір житлового будинку Києва невідомі кинули гранату. Вона влучила в автостоянку. Інцидент стався в Святошинському районі столиці по вулиці Петра Чаадаєва.

Популярні новини зараз
Балкон, батарея та тепла підлога: як простий ремонт може обернутися великим штрафом Соцвиплати пустять під ніж: українців залишать без допомоги Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо Гороскоп на сьогодні 3 січня: обмеження Овнів, холод у стосунках Левів та агресія Скорпіонів
Показати ще

Зловмисники кидали гранату вночі, орієнтовно о 01:00. Була використана ручна осколкова граната.

Від вибуху постраждало 4 автомобілі.