Друг київського мера Віталія Кличка і кандидат в депутати по одномандатному виборчому округу №206 в Чернігові Максим Микитась виявився в центрі чергового скандалу.

У своєму блозі Микитась виставив фото, на якому він отримує нагороду з рук представника Московського Патріархату - орден Святого апостола Андрія Первозванного.

Імператорський орден Святого апостола Андрія Первозванного - перший за часом заснування россійский орден, вища нагорода Російської імперії до 1917 року. У 1998 році орден був відновлений як вища нагорода Російської Федерації.

Орден святого апостола Андрія Первозванного з діамантовою зіркою - найвищий орден Російської Православної церкви.

Орден був заснований визначенням Патріарха Пимена і Священного Синоду 28 грудня 1988 року на честь 1000-річчя Хрещення Русі.

Популярні новини зараз
"Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

Орденом Святого нагороджуються настоятелі Помісних Православних Церков за видатні заслуги у зміцненні християнства.

У контексті останніх подій і війни на сході, таке нагородження українського чиновника і кандидата в народні депутати виглядає більш, ніж дивно.

Максим Микитась керує державним підприємством "Укрбуд".

У Києві він прославився низкою скандалів із забудовами.

Найвідоміша скандальна спроба почати будівництво гігантських масштабів на Микільсько-Слобідській вулиці, на самому березі Дніпра. Щоб обійти заборону будівництва, в документації Дніпро вказали як "річку середнього розміру".

По генплану Києва на цій території повинен бути парк, але Микитась вирішив будувати житловий комплекс з трьох хмарочосів.

Це будівництво наробило чимало шуму. Як тільки воно розпочалася, по сусідній будівлі Патріаршого греко-католицького храму побігли тріщини. Палі, вбиті під фундамент новобудови, привели до підйому ґрунтових вод, і грунт під сусідніми будинками "поплив".

Цікаво, що саме фото з нагородження було швидко видалено. Але його вже встигли помітити і розтиражувати обурені блогери. Користувачі соціальних мереж активно цікавляться, за які особливі заслуги кандидат в депутати отримав таку нагороду, та ще й від представника УПЦ МП, яка не визнає голодомор і вперто не помічає агресії РФ по відношенню до України.

Журналісти намагалися взяти коментар у самого Микитася, але в компанії "Укрбуд" заявили, що підтвердити або спростувати інформацію не можуть. Максим Микитась перебуває з робочою поїздкою ... в столиці Російської Федерації.