Державна фіскальна служба вимагає у мобільного оператора "Київстар" сплатити податки у розмірі понад один мільярд гривень. Причиною цього стала угода з фірмою-дистриб'ютором "Ельбрус". Її пов'язують з одіозним олігархом Сергієм Курченко.

Про це повідомляє "ЛIГАБiзнесIнформ", посилаючись на власні джерела. Вимога до "Київстару" виникла після проведення позапланової податкової перевірки. На рахунки компанії починаючи з 2013 року та по другий квартал 2014 року надійшли доходи у сумі понад чотири мільярди гривень. Співробітники податкової служби так і не встановили походження цих грошей. Вони пов'язують їх із операціями "Ельбруса" - найбільшого на той час дистриб'ютора карт поповнення рахунків та стартових пакетів компанією

Джерело видання зазначає, що прокуратура розслідувала діяльності цього підприємства. Підписант, за його словами, відмовився від своїх підписів на дорученнях, на підставі яких "Київстар" відвантажував товар. В результаті, оператор формально отримав грошовий "подарунок".

"Зараз, згідно з позицією Верховного Суду, якщо посадові особи заперечують причетність до господарської діяльності, неважливо, в якій формі, то це підстава для визнання всіх їх операцій щодо цього контрагента фіктивними", - пояснила керівник податкової практики юридичної компанії Jurimex Вікторія Форсюк.

Читайте також: В Україні "лягла" мережа "Київстар"

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Євген Комаровський жорстко "пропісочив" невакцинованих українців: "Для багатьох ця осінь стане останньою"

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

"Жодної несплаченої заборгованості перед бюджетом у компанії немає. Усі податкові зобов'язання компанія виконує в повному обсязі. Зокрема, щодо податку на прибуток, поточна переплата в "Київстар" перевищує 1,2 млрд грн. Наша компанія є одним з найбільших та найсумлінніших платників податків у телеком галузі та в Україні, і готова доводити свою правоту в судовому порядку", - проінформували у прес-службі "Київстар".

Нагадаємо, компанію "Ельбрус" вже використовували фірми з оточення президента-втікача Віктора Януковича для отримання грошей. Представники мобільних операторів на умовах анонімності розповідали, що "Ельбрус" нав'язували, як основного дистриб'ютор карт поповнення рахунку і стартових пакетів.