У Києві в кашпо серед міста росте заборонена конопля. Про це повідомляє "Vgorode.ua" з посиланням на сторінку Facebook киянина Тараса Кобзаря.

На вулиці Сагайдачного, на Подолі в столиці в горщиках разом із декоративними квітами безперешкодно росте конопля.

"Київ, Поділ, вул. Сагайдачного. На стовпах, в підвісних клубах мирно зростає "канабіс". Хитра задумка "Київзеленбуд" (авось ніхто не спалить) або вітром занесло? А які ваші версії", - написав киянин.

Нагадаємо також, що обіг наркотиків у столиці б'є всі рекорди

Після того, як службу боротьби із наркотиками вивели зі складу Головного управління, кількість наркотиків у столиці продовжують фіксувати у великих масштабах. Практично щодня правоохоронці затримують киян, які наркозалежні, або ж незакорнно продають наркотичне зілля.

Популярні новини зараз
Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

За словами голови Нацполіції Києва Андрія Крищенка, кількість наркотиків в столиці не зменшилась.

"Виявляти менше стали, так. Проте є наркотики. Ми їх вилучаємо, намагаємося реагувати на всі сигнали, якщо є кубло якесь, наприклад. У принципі, наркотики - особиста справа кожного. Але в наркозалежних основне джерело доходу - це злочини. Практично щодня ми виявляємо й людей із наркотиками, і збувальників затримуємо, і вилучаємо наркотики, і лабораторії виявляємо – закрили вже десять серйозних", - повідомив Крищенко для Главкому.