На окупованих територіях Донбасу критично зростає захворюваність на туберкульоз, ГРВІ та грип в лавах бойовиків "ДНР".

Про це повідомляє "УНІАН", посилаючись на документ "головлікаря "ДНР" В.В. Мозгового, поданий на ім'я ватажка терористів Олександра Захарченка. У звіті зазначено дані на кінець січня: ситуація із захворюваністю вже була на "критичному для цього періоду року" рівні.

На початок 2017 року зареєстрували понад 25 тисяч випадків захворювання на туберкульоз і близько 12 тисяч захворювань на вірусні респіраторні інфекції. Від ускладнень ГРВІ померло більш ніж 40 пацієнтів.

"Захворюваність на туберкульоз і супутні захворювання зросла на 54%. Летальних випадків зафіксовано понад 75. Загострення епідситуації в прикордонних районах в першу чергу обумовлено тим, що серед військовослужбовців зросла кількість колишніх ув'язнених "республіканських" колоній з відкритою формою туберкульозу", - пояснили "епідеміологи "ДНР" ситуацію із захворюваністю.

Відправлення на передову інфікованих бойовиків тільки загострює захворюваність серед населення окупованих міст. Лікарі терористів рекомендують "ввести на території республіки строгий карантин, обмежити пересування і виїзди військовослужбовців у міста". Також планується закупити препарати з Білорусі, Індії та Казахстану.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, заступник голови спостережної місії ОБСЄ Александр Хуг назвав причини ескалації конфлікту на Донбасі.