Перший еротичний круїз по Адріатичному морю готується запустити компанія Original Group, що спеціалізується на сексуальному дозвіллі для дорослих.

Для цього був зафрахтований лайнер Azamara Quest, що повинен відправитися у свою специфічну восьмиденну подорож з Венеції (Італія) у вересні наступного року, передає Лента.со. Величезне судно відвідає кілька міст Італії, Хорватії та Словенії.

Компанія вже повідомила, що придбати квиток у круїз зможуть лише пари. При цьому організатори запрошують максимально сексуально розкутих партнерів, які зможуть реалізувати всі свої фантазії.

Читайте також: Найбільший круїзний лайнер "Гармонія морів" спустили на воду (фото)

Повідомляється, що для мандрівників на лайнері передбачено ряд зон, де носіння одягу необов'язкове (в тому числі біля басейнів), а також спеціальні зони для публічних утіх. Ці розваги доповнить серія заходів і шоу відповідної тематики.

Генеральний директор компанії Original Group Родріго де ла Пенья пояснив, що такий шикарний корабель і такий екзотичний маршрут були вибрані для того, аби надати пасажирам можливість висококласного проживання, чуттєвий і гострий досвід в розкішному та безпечному середовищі, де вони отримають якісне обслуговування і відвідають райські місця