Дослідники з США виявили, що пацієнти стали рідше купувати різні медичні препарати. Причиною такого зниження продажів стала легалізація медичного застосування марихуани. Крім того, це значно скорочує страхові витрати на них.

Про це повідомляє медичний журнал Health Affairs. Вчені з Університету Джорджії проаналізували всі рецепти за період з 2010 по 2013 рік. Вони порівнювали споживання ці препаратів в штатах, де заборонено і легально використовується марихуана в медицині.

Особлива увага в дослідженні дослідники приділяли станів, при яких препарати конопель застосовуються для боротьби з болем, тривогою, депресією, нудотою, судомами, психозами і іншими симптомами.

найбільший вплив легалізація зробила на споживання знеболюючих, які виписують за рецептом. У штатах, де марихуана легалізована, лікарі виписували на 1826 денних доз анальгетиків менше за рік, ніж в інших регіонах.

Керівник дослідження Девіда Бредфорда зазначив, що така ситуація знижує ризик передозування опадами у пацієнтів.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

Легалізація медичного використання марихуани знижує споживання препаратів, що застосовуються для лікування тривожності, депресії, нудоти, психозів, судом і розладів сну. Чи не вплинуло це тільки на препарати від глаукоми і спастичності.

У 17 штатах і столичному окрузі Колумбія дозволене законом вживання конопель знизило витрати рецептурні ліки склало, більш ніж на 165 мільйонів доларів. Директора Центру профілактичних досліджень Девід Кац вважає, що медичне застосування марихуани досить безпечно і служить альтернативою рецептурних препаратів з побічними ефектами.