Солдат 3-ї мінометної батареї Анатолій Топольський, воїн АТО, може стати щасливим володарем стану майже в 600 тисяч грн.

Про це написала в своєму блозі Наталія Горбаль, адвокат, партнер адвокатської компанії "Золота Середина".

Відзначимо, Топольський також є відомим українським діджеєм (dj Tapolsky) і законним чоловіком Анастасії Топольської, яка зрадила його з нардепом Сергієм Лещенко.

За словами Горабль, все це багатство може "впасти" на нього завдяки висловлюванням самого Лещенко, на захист якого стала його "подруга" і кредитор Анастасія Топольська.

Нагадаємо, в мережі вибухнув скандал через покупки Лещенко елітної квартири майже за півмільйона доларів в клубному будинку в історичному центрі Києва.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

Як зазначила юрист, нардепа намагалися викрити в частині його "нетрудових" доходів. Однак, виходячи з його відповідей і коментарів, стало ясно, що квартира куплена за рахунок коштів з різних джерел: власні кошти, а також позики у фізосіб.

Одним з кредиторів є Топольська, яка заявила, що сума її гонорарів варіюється від 2 до 7 тис. євро. Крім цього, вона підкреслила, що після розлучення з Анатолієм Топольським, збирається стати співвласником квартири, право власності на яку, зареєстровано за Лещенко.

Горбаль, на основі інформації з відкритих джерел, провела аналіз угоди, щоб зрозуміти юридичні наслідки публічних заяв учасників скандалу.

Як зазначила юрист, на момент надання позики Лещенко, Топольська перебувала в законному шлюбі, отже, на передачу коштів, які є спільними коштами сім'ї, вона повинна була отримати письмову згоду чоловіка.

Якщо такої згоди не було, то Топольський, внаслідок порушення його прав, має право звернутися до суду з позовом про визнання договору позики між Лещенко та Топольського недійсним. Крім того, в шлюборозлучному процесі він може звернутися із зустрічним позовом про поділ майна, заявивши про наявність спору щодо майна.

Таким чином, за словами Горабль, Топольський має право вимагати, як мінімум, половину тієї суми, яка була передана в позику Лещенко - 597,5 млн грн.

Відносно ж того, що Топольська збирається стати співвласником квартири Лещенко після розлучення, то, за словами Горабль, за принципом пайової участі у спільній власності Топольська може претендувати на не більше ніж 30,6 кв. м. в квартирі Лещенко (виходячи з суми, яку вона дала в борг). І це тільки після того, як Топольська розлучиться з чоловіком, а Лещенко на ній одружиться.

Юрист задається питанням чому, Лещенко одразу не включив до договору купівлі-продажу Топольську, як сторону договору, на частку, пропорційно вкладених нею коштів.

"Можу припустити, що вони побоювалися будь-яких претензій Топольського на половину частки Топольської. Вважається, що така частка в квартирі Лещенко купується Топольської в шлюбі з Топольським, отже є спільним майном сім'ї та підлягає розподілу в рівних частках", - уточнила Горбаль.

Таким чином, власниками квартири Лещенко могли б бути: Лещенко - власник 161,4 кв. м., Топольська - власниця 15,3 кв. м., Топольський - власник 15, 3 кв. м.

При цьому, юрист звернула увагу, що звернення з позовом про розірвання шлюбу практично збіглося з початком публічних обговорень покупки нардепом квартири в Києві.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", Лещенко, якого помітили в Ощадбанку Росії під час проведення платежів, раптово заговорив про активах Порошенко в російських банках.