Лідер Російського союзу фанатів Олександр Шпригін виявився прихильником нацизму. У 2001 році він позував разом з дівчиною з голими грудьми та демонстрував жест, який символізував привітання у нацистів.

Як пише Daily Mail, Шпригін не заперечує, що це фото справжнє. Але він виправдовується, що це було дуже давно під час рок-концерту. Цікаво, що сьогодні ця людина є лідером фанатського руху Росії та подорожує країнами із офіційною делегацією збірної.

"Це фото 2001 року, і з того часу багато що змінилось. Я став націоналістом, і в цьому немає нічого поганого. Не розумію, коли засуджують людей за патріотизм до своєї країни на рідній землі", - сказала людина, люди якої вчинили масові заворушення на чужій землі.

Потім Шпригін додав, що на фото не зовсім привітання Гітлеру, адже нацистський салют вимагає, що рука була піднятою біля тіла, а на фото можна побачити, що вона трохи відхилилась в праву сторону.

Шпригін також висловив незадоволення тим, що французька влада депортує росіян. За його словами, поліція відправляє додому навіть жінок, які нічого поганого не коїли. Лідер фанатів, до слова, був присутній і на стадіоні "Велодром" під час матчу, і на кривавих вулицях Марселю.

Популярні новини зараз
Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Читайте також: На українців у Ліллі напали німецькі нацисти

УЄФА умовно дискваліфікувала збірну Росії з Євро. Якщо на турнірі відбудеться ще одна бійка, команда з РФ автоматично вилетить. У той самий час, чиновники з Росії, в числі яких міністр спорту та депутат Держдуми, не бачать проблеми та підтримують своїх хлопців у побитті людей у Франції.