Мало не закінчилася трагедією для одеситки та її п'ятирічної доньки поїздка на ліфті, трос якого раптово обірвався.

За словами учасниці подій Ольги, інцидент стався у будинку №108 на Дніпропетровській дорозі, передає портал міських новин 048.

Кабіну ліфта вчасно зупинив захисний механізм, і це врятувало одеситок від серйозних травм чи й більш страшних наслідків.

Читайте також: Заходячи в ліфт, українці щодня ризикують життям

Жінка розповіла, що вона з дитиною викликала ліфт на 12 поверх, аби піти погуляти на вулицю. Десь через три поверхи вона почула шум у шахті, і ліфт з гуркотом помчав униз. Що робити, вона не знала, лише міцно притискала дівчинку до себе. Уже внизу жінка зрозуміла, що ліфт зупинився, хоча він гудів ще деякий час, а кнопки не працювали. По телефону Ольга викликала аварійну службу, і через півгодини переляканих матір і дитину визволили рятувальники.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

Ліфт зараз зачинений, його пообіцяли полагодити до вівторка. Мешканці будинку неодноразово скаржилися на те, що ліфти, яким по 30 років, ламаються тут дуже часто. Іноді ремонтників доводиться викликати по кілька разів на день.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", минулого місяця аналогічний інцидент стався у Києві, де в останню хвилину падаючий ліфт з жінкою та її трирічним сином зупинив механізм аварійного блокування.