Смерть учасниці шоу "Зважені та щасливі" стала причиною масових обговорень – припускають, що Євгенія Мостовенко померла саме тому, що занадто швидко скинула зайву вагу. Втім, деякі лікарі вважають інакше.

Про це повідомляє "Viva".

На думку медика Валерія Ославського, цей фатальний випадок може не мати жодного відношення до її участі у передачі, адже вона худла поступово. Тому вважати, що смерть спровокувало зниження ваги – недоцільно. За діагнозом фахівців, у Євгенії стався геморагічний інсульт, який частіше за все виникає від постійної зміни тиску. Такі симптоми можна помітити у багатьох українців старшого віку, які страждають на ожиріння.

Читайте також: Померла учасниця шоу "Зважені та щасливі"

Лікар додав, що у будь-якому випадку такий фізичний стан міг стати причиною смерті навіть після 45 років, тому не важливо, брала вона участь у шоу чи ні.

Популярні новини зараз
Польща готується до можливих обстрілів з боку росії: "Можуть полетіти ракети" Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Крім того, ожиріння часто супроводжується великою кількістю хвороб, які слабкий організм може просто не витримати.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що одна з учасниць проекту "Зважені та щасливі" минулого місяця померла. Євгенія Мостовенко під час третього сезону була на шоу разом зі своєю донькою.