Американська компанія SkyRunner почала продавати літаючі позашляховики.

Як повідомляє портал "nplus1", придбати таку машину можна за 139 тисяч доларів. А для польоту на ній абсолютно не потрібна ліцензія пілота-спортсмена.

Читайте також: Китайський вокзал патрулює робокоп

Як відомо, у наші дні величезна кількість компаній займається розробкою літаючих автомобілів. Ці машини можна використовувати для переміщення як і на звичайних дорогах, так і для польотів на невеликі відстані.

Новий позашляховик, який назвали на честь компанії - SkyRunner, розробили спеціаліно для спортсменів. Фахівці виконали його в легкому вуглепластикового корпусі з міцним каркасом. Авто оснастили двома двигунами. Один з них для пересування по землі - Polaris, другий - для польотів - Rotax 914UL. Зовні новинка дуже схожа на баггі.

Для польоту автомобіль оснастили парапланом, який дуже швидко ховається до спеціального відсіку. Відомо, що для зльоту позашляховику необхідна смуга довжиною 137 метрів, а в повітрі машина може розвивати швидкість до 66 км/год.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в аргентинському місті Буенос-Айрес перші у світі перегони безпілотних автомобілів Roborace закінчилися катастрофою.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ