З 15 березня в Луганській Народній Республіці почала діяти мультивалютна система.

Сьогодні новини "Новоросії" повідомляють, що керівники "ЛНР" заявили про те, що в "республіці" з 4 по 25 квітня виплатять пенсії. Їх можна буде отримати через банк або поштою.

Євген Мануйлов, так званий міністр фінансів "ЛНР", коментуючи новини "Новоросії" заявив: "Щоб на всіх територіях пенсії виплачувалися в одній валюті, прийнято рішення, що виплати будуть в рублях" - повідомляє "Луганск Інформ Центр" (офіційний сайт луганських сепаратистів). Для рубля курс зафіксують на рівні 1 до 2.

У той же час Геннадій Ципкалов, так званий голова Ради міністрів "ЛНР" сказав, що виплати пенсій і зарплат у "республіці" в рублях, євро і доларах будуть здійснювати за фіксованим курсом. Він буде встановлений на певний період часу. Що до торгівлі - курс валют буде плаваючим.

Ципкалов уточнив, що на час перехідного періоду курс гривні до рубля, долара і євро буде жорстко прив'язаний. На весь період виплати заробітних виплат і пенсій він буде постійним. Цей захід стосується тільки сфери бюджетних взаємовідносин.

Популярні новини зараз

У Тернополі випав перший сніг, колір настрою - білий

У Києві водії влаштували дикий махач на дорозі: "Куди преш, бар*н?"

Одружений Павлік засвітився в обіймах гарячих близнючок: "Чий Крим?"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще