З 15 березня в Луганській Народній Республіці почала діяти мультивалютна система.

Сьогодні новини "Новоросії" повідомляють, що керівники "ЛНР" заявили про те, що в "республіці" з 4 по 25 квітня виплатять пенсії. Їх можна буде отримати через банк або поштою.

Євген Мануйлов, так званий міністр фінансів "ЛНР", коментуючи новини "Новоросії" заявив: "Щоб на всіх територіях пенсії виплачувалися в одній валюті, прийнято рішення, що виплати будуть в рублях" - повідомляє "Луганск Інформ Центр" (офіційний сайт луганських сепаратистів). Для рубля курс зафіксують на рівні 1 до 2.

У той же час Геннадій Ципкалов, так званий голова Ради міністрів "ЛНР" сказав, що виплати пенсій і зарплат у "республіці" в рублях, євро і доларах будуть здійснювати за фіксованим курсом. Він буде встановлений на певний період часу. Що до торгівлі - курс валют буде плаваючим.

Ципкалов уточнив, що на час перехідного періоду курс гривні до рубля, долара і євро буде жорстко прив'язаний. На весь період виплати заробітних виплат і пенсій він буде постійним. Цей захід стосується тільки сфери бюджетних взаємовідносин.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Головне за ніч: масове скасування пільг, атака жахливої інфекції, прокурорське "пекло" Зеленського та нова мінімалка

Українцям доведеться оновити водійське посвідчення: деталі

Показати ще