Відома російська співачка Лоліта вважає провокацією українських ЗМІ свої сповнені іронії вислови на адресу жителів Москви, що прозвучали з її вуст в ефірі шоу "Неділя з Кварталом".

Під час шоу співачка назвала москвичів "москалями" за що отримала шквал критики від росіян, що побачили в її словах політичних підтекст та прояв політичної антиросійської позиції.

Передача, на якій прозвучали резонансні репліки виявилась записом 2013-го року і Лоліта називаю всю ситуацію провокацією.

Читайте також: На "Алісу" чекає провал через розлучення Деппа

"Це українські провокації. У тій компанії на передачі всі були з почуттям гумору, таку маячню навіть уявити складно. Там прозвучав жарт, над яким сміялися всі мої колеги, це стосувалося нашого шоу-бізнесу, який на 70% складається з вихідців з України. І це не більше ніж жарт, тому що ми всі стали москалями. Про це йшла мова. Так, ми були громадянами України, ми вроджені українці за свідоцтвом про народження, але працюємо ми всі в Москві. Це наша друга країна. Тому я з іронією сказала, що ми москалі і ось москалів треба сприймати в сенсі мистецтва. Що я і роблю", - заявила Лоліта.

Популярні новини зараз
Злочинець розстріляв переповнену лікарню, влаштувавши кривавий хаос: "Насильство у цьому місті задушує!" Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали
Показати ще