У жителів Лондона з'явилася нова розвага. Тепер вони шукають та фотографують спеціально позначених бджіл у рамках експерименту з вивчення "секретного життя" цих комах поза вуликом.

До цього мешканців столиці Великобританії закликали біологи з Queen Mary University, які організували кампанію, спрямовану на збереження популяції лондонських бджіл, пише "Заграница".

Вчені випустили з даху вузу в місто близько півтисячі бджіл, які були спеціально помічені мініатюрними номерами. Вони розташовані на спині кожної бджоли , а розмір мітки – усього два міліметри. Повідомляється, що вона захищена від впливу погодних умов і покликана служити для ідентифікації кожної комахи.

За словами керівника проекту біолога Ларса Чіттки, вони дуже сподіваються, що такий незвичайний експеримент допоможе лондонцям побачити, що кожна бджола має унікальні спогади і оригінальні квіткові переваги, так як вони постійно повертаються в свій улюблений сад.

Читайте також: Бджоли найчастіше кусають котів у ніс та лапи

Популярні новини зараз

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

На Україну насуваються потужні шквали та грози: забомбить "яйцями" з неба

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Ілля Кива з помилками привітав "колег" і порівняв себе з Галілео: "Справжні вчені"

Показати ще

Півтисячею бджіл експеримент не обмежиться. Вже скоро дослідники планують випустити на волю ще близько півтори тисячі джмелів і бджіл для подальшого вивчення їх життя.

Автор найкращої фотографії із зображенням пронумерованої бджоли на квітці, а також власник найбільш дружнього до цих комах саду будуть нагороджені спеціальними призами.