Лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає ймовірним відновлення широкомасштабних військових дій на Донбасі в результаті масового наступу бойовиків за підтримки російських військ. Він заявив про це в четвер на пленарному засіданні Верховної Ради.

Луценко заявив, що через 2 місяці дуже ймовірно відновлення широкомасштабних військових дій, але не уточнив в якому саме регіоні. Він також додав, що Україна протистоїть восьмидесятитисячному угрупованню Збройних сил Росії і місцевих сепаратистів.

Лідер фракціі повідомляє, що що наступним етапом, згідно всієї інформації, яку ми бачимо по концентрації військ, по перекиданню техніки, невиконання мінських угод, наступним планом буде план "В" – війна. За його словами цей план почне реалізовуватися через два місяці, в кінці квітня - початку травня, "коли підсохне земля на полях".

Луценко сподівається, що Україні вдасться уникнути цієї війни, але "ми повинні бути готові". Він також зазначає, що посилення армії сприятиме і збільшення чисельності Збройних сил України до 250 тисяч осіб, який у четвер ухвалила Верховна Рада. За словами Луценка, чисельність ЗСУ, фактично, збільшена на 30%.

Лідер фракції заявив, що всі розрахунки на матеріально-технічні навчання, розгортання таборів і на мобілізацію буде виходити з цієї цифри.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще