Новий наставник російського "Зеніта" Мірча Луческу виступив проти ліміту на кількість легіонерів в чемпіонаті Росії. Він вважає, що такі обмеження не дають розвиватися футболу.

Про це повідомляє "Трибуна". Він зазначив, що збірна Росії провалила чемпіонат Європи. Це, за його словами, показує помилковість обмеження на легіонерів в командах.

"Я вважаю, що ліміт на легіонерів, який існує в Росії - дуже велика помилка. Я проти нього. Російські футболісти стали гравцями основного складу тільки через те, що у них є певний паспорт, їм нема чого рости далі. На жаль, ліміт знищує конкуренцію, яка є суттю спорту ", - підкреслив Луческу.

Він додав, що ухвалення ліміту повинно було допомогти розвиватися місцевим гравцям. Але футболістам може здатися, що у клубів немає альтернативи і вони незамінні.

Європейські команди в Лізі чемпіонів, часто не мають в своєму складі власних вихованців. Якщо у гравець, за словами Луческу, є бажання грати і прогресувати, то він може спокійно грати в основному складі незалежно від національності.

Популярні новини зараз

"Міс Україна Всесвіт-2021" Анна Неплях перетворилася на принцесу Діану: "Просто красуня"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

Він підкреслив, що конкуренція є базою зростання для будь-якого футболіста. А в Лізі чемпіонів складно виступати з гравцями, які повинні рости.