Через сміття зі Львову, яке спалюють на київському сміттєпереробному заводі страждають жителі столичних Позняків. Вони потерпають не лише через сморід, а і від токсичного диму, який несе реальну загрозу життю та здоров'ю людей.

"Львівське сміття, наскільки я знаю, везуть на завод "Енергія" і там спалюють. Завод "Енергія" є одним із основних забруднювачів Києва. Позняки, де знаходиться підприємство, є одним з найбрудніших місць Києва. Тому, природно, кожна машина, кожен вагон сміття, це проблеми для здоров'я киян. Це однозначно", - розповів "Голосу Столиці" еколог Олексій Дорошенко.

Він також зазначив, що не розуміє навіщо сміття зі Львова везти в Київ.

Зазначимо, що за простими підрахунками, одна тільки фура в один бік - 1200 гривень. В два боки - 2400 гривень.

Читайте також: Проплачені тітушки перекрили центр Києва

Популярні новини зараз

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Показати ще

Нагадаємо, що в Київській області вже кілька днів місцеві жителі і люди спортивної зовнішності блокують дорогу на сміттєзвалище. У КМДА переконують, що невеликі пожежі не становлять небезпеки, а от екологи запевняють, що будь яка пожежа на сміттєзвалищі шкідлива для здоров'я.