Львівських школярів навчать робити роботів

поділитись

0

450

Центр робототехніки почне роботу у Львові. У вересні почнуть прийом школярів на повноцінний навчальний рік - будуть вчити програмувати роботів.

Центр робототехніки почне роботу у Львові. У квітні для дітей від 8 до 12 років прочитають перший лекційний курс. У вересні почнуть прийом школярів на повноцінний навчальний рік - будуть вчити програмувати роботів.

Керівник львівського Центру робототехніки "Boteon" Наталія Грабовська, розповідає: "Перші заняття розпочнуться 16 квітня. Плануємо організувати чотири групи, але курс буде один для всіх - "Біомедична електроніка". Діти вивчатимуть, як працюють різні сенсори (для вимірювання пульсу, нервових імпульсів, вологості) і навіть будуть робити датчики брехні ".

Вступний курс робототехніки складається з 10 двогодинних лекцій. У центрі буде працювати старша і молодша групи, але заняття будуть однакові. У вересні тут почнуть прийом школярів в повноцінний навчальний рік - будуть вчити програмувати роботів.

Читайте також: Чутливі до світла роботи художників виставили в інтернет-музеї

"У вересні почнуться системні заняття. Це вже буде як окремий курс в школі. Отримані під час нього навички і знання ми будемо перевіряти на конкурсах. Кожні півроку серед навчальних центрів нашої мережі ми проводимо конкурси, на яких команди дітей працюють над одним проектом, який згодом представляють викладачам ", - пояснює керівник харківського центру робототехніки" Boteon "Олексій Резниченко.

Навчальні центри вже успішно працюють в Черкасах, Одесі, Києві та в Харкові. Планується відкриття центрів в Чернівцях, Львові та, вже третій в Києві. Всі вони працюють по франшизі харківського центру робототехніки "Boteon".

Олексій Резниченко розповідає з чого все почало: "Ми працюємо вже майже чотири роки. Починали з конструкторського бюро, яке зараз трохи відійшло на задній план. Спочатку ми задумали створити повністю роботизований бар, в якому роботи замінили людей - там повинен був бути бармен, офіціанти, летючі підноси ... І частково ми це реалізували, принаймні робота-офіціанта вже зробили. Але поки над цим працювали, то помітили, що у нас поступово зникає інтерес. І в той же час побачили, що є багато людей, які хочуть навчитися робити такі ж речі ".

Після цього, за його словами, в Харкові організували кілька лекційних курсів, які швидко стали популярними. Зараз крім навчального центру для школярів там працює також інкубатор стартапів, проводяться курси для дорослих і працює конструкторське бюро, в якому "Boteon" виробляє роботів на замовлення.

"В цілому навчальна програма у нас розділена на кілька рівнів. Найлегший - для дітей від 8 років, де більше вивчається фізика і техніка, і найскладніший - для 16-17-річних підлітків, які працюють над своїми проектами. Для початкових курсів немає необхідності в якихось додаткових знаннях. Але тут стане в нагоді логіка і вміння правильно вибудовувати алгоритми ", - пояснює Олексій Резниченко.

Подібні курси для школярів існують також в технічній студії "Винахідник" (там вчаться за допомогою конструкторів LEGO), а для більш підготовлених існують курси робототехніки від Львівської ІТ школи.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
діти, Львів, навчання, роботи, робототехніка, школярі
Інтерв'ю, Ексклюзив, Шоу-бізнес
12.05.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
16.05.2017
Вартість горіхів становила понад 176 тисяч гривень
0
0
04:47 26.05.2017
Жінка організувала наркобізнес
0
0
03:47 26.05.2017
У мережі оприлюднили відео з допиту кандидатки на посаду судді нового Верховного Суду
0
0
02:47 26.05.2017
"Патріотка" з Мелітополя шокувала глядачів студії байками про життя в Україні
0
0
00:10 26.05.2017
"Гради" знаходяться за кілька десятків кілометрів від лінії фронту
0
0
23:42 25.05.2017