Іграшку, яка створює ілюзію присутності мами, придумала і створила Ейрун Еггертсдоттір, психолог з Ісландії. Особливість ляльки Луллі полягає в тому, що вона може "дихати" та у неї "б'ється серце".

Ейрун, сама мама двох дітей, тривалий час намагалася зрозуміти, у чому полягає ефект спільного сну і виявила, що за допомогою дихання і серцебиття мами немовля може стабілізувати своє дихання і серцебиття. Так малюк почуває себе в безпеці і краще спить, пише сайт 4mama.

Послуговуючись цими знаннями, жінка вирішила створити таку ляльку, яка зможе на деякий час замінити дитині маму, щоб та змогла трохи відпочити від спільного сну з малюком.

Для того, би Луллі почала дихати, необхідно натиснути на груди ляльки. Вона відразу починає видавати звуки дихання і биття серця уві сні. Ці звуки допомогла записати подруга Ейрун - багатодітна мама і йога-інструктор. "Дихальний процес" іграшка може підтримувати вісім годин.

Читайте також: Українські ляльки плутають із живими дітьми (фото)

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

М'який матеріал, з якого зроблена лялька, чудово вбирає запахи. Тому перш ніж покласти в ліжечко іграшку, варто потерти її об шкіру. Дитина відчуватиме запах мами і краще спатиме.

Гроші на виробництво ляльки Ейрун Еггертсдоттір назбирала завдяки краудфандінгу, причому на її ідею спонсори відгукнулися дуже дуже швидко.

Зараз лялька набирає все більшої популярності серед мам, які констатують покращення сну у дітей після появи іграшкової няні.