У Львові відомих діячів української культури та спорту перетворили на мавп. На проспекті Шевченка 28 відкрили виставку, на якій можна подивитись на мавпу Олега Скрипку, Дмитра Шурова, Дзідзьо, Святослава Вакарчука, Олександра Усика та інших. Відвідати її можна з 20 січня до 20 лютого.

Над проектом працювали п'ять майстринь. Ляльок вони виготовляють з полімерної глини, пластику, гуми, пап`є-маше. "Мавпаdoll" тішить кожного, хто відвідує виставку, повідомляє УНІАН.

"Мене найбільше вразив Вакарчук, адже майстрині також передали його манеру виходити на сцену і прив'язувати шалик на стійку мікрофона", - пише Ольга Вконтакте.

Майстрині не переживають через те, що ляльки можуть викликати незадоволення у діячів культури, вони сподіваються, що вони зрозуміють сарказм. Кожна з п'яти майстринь сама обирає знаменитість, а потім робить ляльку. Таким чином вони намагаються привернути увагу до сучасної ляльки.

Також на виставці можна подивитись на зіркову ведучу Катю Осадчу, якій зробили тонку талію, на голові у неї капелюшок-мавпочка. Найсильніша людина світу Василь Вірастюк тримає в руці земну кулю, а Руслана Лижичко вмостилася на п'єдесталі, Оксана Караванська одягнула вишиванку.

Популярні новини зараз

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

В Укргідрометцентрі спрогнозували прихід бабиного літа: коли можна буде погрітися на сонечку

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Читайте також: Одеса: дорослі ляльки по недитячим цінами (фото)

Нагадаємо, що 17 вересня 2014 року Святославу Вакарчуку подарували мініатюрну ляльку, яка є точною копією його.