Липень 2016 року запам'ятається мешканцям Києва унікальним перепадом температури повітря. Синоптики зафіксували, що протягом 17 – 20 липня температура з максимуму + 35,4°С впала до +18,2°С.

Такий показник виявився найнижчим максимальним значенням для цього дня за 136 років спостережень, звітують фахівці Центральної геофізичної обсерваторії.

Читайте також: Як українські зірки переносять спеку

Крім того, за даними синоптиків, завдяки різкому похолоданню на початку третьої декади липня, перервана унікальна серія із 90 температурних рекордів, яка була в сторону перевищення попередніх значень і розпочалась 20 грудня 2014 року.

Також метеорологи зазначили, що середньомісячна температура липня склала 22,4°С, що перевищило кліматичну норму на 3,1°С.

Популярні новини зараз
Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів "Зовсім божевільний...": відомий астролог передрік ліквідацію путіна, жодні "наступлєнія" не допоможуть Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще